Med reservation för eventuella fel & ändringar. Skicka gärna in bilder till webmaster!
Här hittar du resultat utomlands >>

DATUMPLATSDOMAREARRANGÖRRESULTAT

JANUARI

3/1 Göteborg Gabriel Valdez, Brasilien SKK nord resultat >>
4/1 Göteborg Svend Lövenkjaer, Danmark SKK int resultat >>

FEBRUARI

   
         

MARS

10/3 Upplands Väsby Karl-Erik Johansson, Sverige SvVK off  
30/3 Luleå Graham Hill, England SvVK off  
31/3 Malmö Marie Gadolin, Sverige SKK int  

APRIL

19/4 Timrå Per Lundström, Sverige SvVK off  
20/4 Sundsvall Nicklas Eriksson, Sverige SKK int
SE V-19
 
27/4 Västerås Marja Salminen, Finland SKK nat  

MAJ

12/5 Lidköping Bengt-Åke Bogren, Sverige SKK nord  
18/5 Hässleholm Roberto Posa, Schweiz SvVK off  
19/5 Hässleholm Alberto Vergara, Italien SKK nord  
25/5 Piteå Säde Hohteri, Finland SKK nat  
26/5 Gimo Henrik Härling, Sverige SKK nord  

JUNI

2/6 Norrköping Colin Hamilton, Australien SKK nat  
8/6 Vänersborg Harto Stockmari, Finland SKK nord  
9/6 Märsta Lisbet Utke Ramsing, Danmark SKK nat  
15/6 Tånga Hed - SvVK off  
15/6 Vännäs Ales Novak, Slovenien SKK nat  
16/6 Leksand Jens Myrman, Sverige SKK nat  
16/6 Vännäs Arnaldo Cotugno, Italien SvVK off  
28/6 Gällivare Bertil Lundgren, Sverige SKK nord  
30/6 Borås György Tesic, Ungern SKK nat  

JULI

6/7 Alfta Nina Karlsdotter, Sverige SKK nat  
12/7 Tvååker Steven Seymour, Storbritannien SKK nord  
13/7 Tvååker Bo Bengtson, USA SKK nat  
13/7 Piteå Miklos Levente, Ungern SKK int  
14/7 Råneå Nina Neswadba, Österrike SvVK off  
20/7 Köping Ray Lindholm, Sverige SKK nord  
27/7 Ransäter Chris Paschopoulos, Cypern SKK nord  
27-28/7 Strömsholm - SvVK off  

AUGUSTI

3/8 Svenstavik Elisabet Janzon, Sverige SvVK off  
4/8 Svenstavik - SKK nord  
10/8 Bjurholm Tony Rainey, England SvVK off  
10/8 Askersund Hans Almgren, Sverige SKK nat  
11/8 Ronneby Thomas Hehir, Irland SKK nat  
18/8 Överkalix - SKK nat  
17/8 Eskilstuna Ingela Kyrklund, Sverige SKK nat  
18/8 Norrköping Bengt-Åke Bogren, Sverige SKK nord  
25/8 Ljungskile Ann-Christin Johansson, Sverige SKK nat  
25/8 Märsta Kresten Scheel, Danmark SKK nat  
31/8 Visby Harto Stockmari, Finland SKK nat  
31/8 Munka-Ljungby - SvVK off  

SEPTEMBER

1/9 Visby Laura Cox, Irland SKK int  
7/9 Sandviken - SKK nord  
7/9 Mariestad - SvVK off  
8/9 Böda Sand Eva Nielsen, Sverige SKK nat  
14/9 Gimo Martin Johansson, Sverige SKK nat  
21/9 Eslöv Anette Edlander, Sverige SKK nat  

OKTOBER

6/10 Enköping - SvVK off  
13/10 Sundsvall - SKK nat  
19/10 Boden Ales Novak, Slovenien SvVK off  

NOVEMBER

1/11 Växjö Berri Beare, Irland SKK int  

DECEMBER

14/12 Stockholm - SKK nord
NORD V-19